Kávovar Löfbergs Picco: Vychutnat si kvalitní kávu, i když není čas

V dnešním uspěchaném světě je čas na to připravit si kvalitní kávu a vychutnat si ji, doslova luxus. Ale stejně taková musí chuť kávy být – luxusní. Proto švédští odborníci na exklusivní kávovou chuť Löfbergs přichází s novinkou – kávovarem Löfbergs Picco, který prostřednictvím kapslí plněných nejkvalitnější kávou a Caffitaly systému, představuje snadnou a levnou variantu, jak se posilnit na chalupě, po ránu, když není čas i večer, ve který pro změnu už není energie.

Picco kávovar - kapslePicco kávovarLöfbergs Picco je automatický kávovar na kapsle s čistým designem v černé nebo bílé barvě. Používá systém Caffitaly, unikátní způsob přípravy kávy, kdy výsledný produkt nevzniká v kávovaru samotném, ale přímo v těle kapsle. Tato technologie uzavřené kapsle umožní dokonalé vyluhování kávové směsi a zaručuje tak maximální chuť a aroma kávového nápoje.

Unikátnost kapslí spočívá v přesně odvážené čerstvě namleté kávové směsi hermeticky uzavřené v plastové kapsli. Kvalitu „jistí“ i dva filtry pro správný tlak a sílu italského espressa.
Kávovar Löfbergs Picco je navíc snadno ovladatelný a prakticky bezúdržbový. Můžete tak snadno připravit oblíbenou kávu, espresso, čaj či čokoládu.

Kávovar Löfbergs stojí jen 2.000,- a váží 4 kilogramy. Hravě se tak z něj stane váš oblíbený kávový společník.

Vše je podtrženo profesionální kvalitou kávy z exkluzivních kapslí CUMBIA espresso. Směs 100% Arabiky z Kolumbie, Guatemaly a Etiopie, vytváří plnou chuť s kakaovým aroma a přívlastkem rozinek, lékořice a mandlí. Cena balení 96 ks stojí 993 Kč.

TENTO KÁVOVAR SI MŮŽETE OBJEDNAT V NAŠEM ESHOPU!

Picco kávovar Picco kávovar